Durrës/ Biçikleta i pret rrugën, makina përfundon në trotuar

Publikuar tek: aktualitet, më 19:24 15-10-2019 Durrës/ Biçikleta i pret rrugën, makina përfundon në trotuar

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Durrësit.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trotuar për tu përplasur më tej me disa stola.

Fatmirësisht nuk ka pasur njerëz të lënduar.

Shkak për këtë aksident bëhet me dije se është prerja e rrugës që i ka bërë një biçikletë makinës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21184992790222
array(1) { ["section"]=> string(65) "durres-bicikleta-i-pret-rrugen-makina-perfundon-ne-trotuar-182197" }