DURRËS/ I gjendet 147 kg drogë në banesë, në pranga autori ( EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:09 10-01-2018 DURRËS/ I gjendet 147 kg drogë në banesë, në pranga autori ( EMRI)

Një 36-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në qytetin e Durrësit pasi në banesën e tij u gjetën 147 kg marijuanë.

Shtetasi Shpëtim Kola është banues në Borizan, Fushë-Krujë.

Mbi të arrestuarin rëndon akuza “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. Sakaq, 36-vjeçari ndodhet në komisariat për hetim të mëtejshëm të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « RTSH padit kompaninë e sigurimeve EUROSIG, i kërkon t'i paguajë 3.906.000 lekë
Grabitje e dhunshme në Tiranë, vidhet dyqani »
Article Logic
Execution time: 0.010560035705566
array(1) { ["section"]=> string(68) "durres-i-gjendet-147-kg-droge-ne-banese-ne-pranga-autori-emri-106099" }