Durrës/ KQZ vendos hapjen e kutive me materiale zgjedhore në 8 qendra votimi

Publikuar tek: politike, më 16:17 10-07-2015 Durrës/ KQZ vendos hapjen e kutive me materiale zgjedhore në 8 qendra votimi

Komisioni Qendor i Zgjedhjeve ka vendosur të pranojë ankimimin e Partisë Demokratike për hapjen e kutive me materiale zgjedhore në 8 qendra votimi në qytetin e Durrësit.

PD ka kërkuar shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve në këto qendra, ndërkohë bëhet fjalë për kutitë me materiale zgjedhore dhe jo kutitë e votave. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096879005432129
array(1) { ["section"]=> string(81) "durres-kqz-vendos-hapjen-e-kutive-me-materiale-zgjedhore-ne-8-qendra-votimi-15820" }