‘Durrësi i shkatërruar do ta kujtojë gjatë Dakon’, Vasili publikon videon: Rama kishte të drejtë…

Publikuar tek: aktualitet, më 14:17 08-12-2019 ‘Durrësi i shkatërruar do ta kujtojë gjatë Dakon’, Vasili publikon videon: Rama kishte të drejtë…

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, gjatë periudhës së fushatës elektorale për votimet e 30 qershorit për ish-kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dakos.

Rama shfaqet duke thënë se pas tërmeteve të fuqishme, Durrësi do ta kujtojë shumë gjatë Dakon.

Ndërkohë Vasili deklaron se kryeministri të bëhet  dhe ta thotë përsëri këtë që tha për Dakon.

Statusi i plotë:

Po,po Edi Rama kishte te drejte per Vangjushin !? (VIDEO)

Pas termeteve te 21 shtatorit dhe 26 nentorit, Durresi i shkaterruar dhe i martirizuar, sigurisht do ta kujtoje shume gjate Vangjushin.....

Prandaj eshte rasti qe Edi Rama te behet trim dhe ta thote perseri kete qe tha per Vangjushin ne 30 qershor!?

A do ta thote vallë ????

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02823805809021
array(1) { ["section"]=> string(99) "durresi-i-shkaterruar-do-ta-kujtoje-gjate-dakon-vasili-publikon-videon-rama-kishte-te-drejte-188770" }