Durrësi nuk gjen qetësi, lëkundje tërmeti pak minuta më parë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:05 26-02-2020 Durrësi nuk gjen qetësi, lëkundje tërmeti pak minuta më parë Ilustruese

Një tërmet me magnitudë 3 të shkallës Rihter është regjistruar pak minuta më parë në detin Adriatik.

Lëkundjet me thellësi 5 km, janë ndjerë rreth orës 20:52, 14 km nga Shijaku dhe 31 km nga Tirana.

Nuk raportohet për dëme materiale apo persona të lënduar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083930492401123
array(1) { ["section"]=> string(66) "durresi-nuk-gjen-qetesi-lekundje-termeti-pak-minuta-me-pare-196570" }