Dy aksidente në dalje të Tiranës, 3 të plagosur dërgohen te Trauma (BLLOKOHET trafiku-PAMJET)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:07 22-08-2019 Dy aksidente në dalje të Tiranës, 3 të plagosur dërgohen te Trauma (BLLOKOHET trafiku-PAMJET)

Dy aksidente raportohen të kenë ndodhur në autostadën Tiranë-Durrës këtë mesditë.

Newsbomb.al. mëson se njëri prej aksidenteve ka ndodhur në dalje të kryeqytetit, pranë Raiffeisen Bank, ku një mjet është përplasur me bordurën e më pas është përmbysur.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 3 persona, të cilët janë dërguar në spitalin e Traumës, shkruan Newsbomb.al.

Ndërkohë, një tjetë aksident ka ndiodhur pak metra më lart, përballë qendrës tregtare QTU, ku dy mjete janë përplasur me njëra-tjetërn dhe më pas kanë dalë nga rruga.

Për pasojë është rënduar trafiku në Tiranë-Vorë, ndërsa policia ndodhet në vendngjarjet e aksidenteve.

69077097_499304177562545_8778253531946680320_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023619174957275
array(1) { ["section"]=> string(97) "dy-aksidente-ne-dalje-te-tiranes-3-te-plagosur-dergohen-te-trauma-bllokohet-trafiku-pamjet-176020" }