Dy amerikanët vijnë posaçërisht për ndeshjen por mbeten jashtë ‘’Elbasan Arena’’. Gazetari tregon historinë

Publikuar tek: sport, më 20:52 07-09-2015 Dy amerikanët vijnë posaçërisht për ndeshjen por mbeten jashtë ‘’Elbasan Arena’’. Gazetari tregon historinë Bledian Koka me dy gazetarët

Dy amerikanë që kanë ardhur posaçërisht nga SHBA-të për të ndjekur ndeshjen Shqipëri-Portugali, kanë mbetur jashtë stadiumit ‘’Elbasan Arena’’.

Masat rigoroze të kontrollit nga policia shqiptare, I kanë lënë jashtë për shkak të një gabimi.

“E pabesueshme!

Keta dy djem quhen Paul and Laërence kane fluturuar nga Kalifornia per te pare ndeshjen Por biletat e tyre kishin emrat e shokeve te tyre dhe e dini cfare...rojet private nuk i lane te futen!... p.s...mos u merzisni cunat, Kjo është Shqipëria, Përpara Shqipëri’’, shkruan Bledian Koka, i cili po e ndjek edhe vetë jashtë stadiumit ndeshjen, nëpërmjet televiziorit, sepse nuk ka mundur dot të gjejë biletë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02848219871521
array(1) { ["section"]=> string(108) "dy-amerikanet-vijne-posacerisht-per-ndeshjen-por-mbeten-jashte-elbasan-arena-gazetari-tregon-historine-20213" }