Dy artistë shpikin një dorë ekstra për “selfie”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:19 29-04-2015 Dy artistë shpikin një dorë ekstra për “selfie”

Për ata që i duan shumë “selfiet” artistët Justin Crowe dhe Aric Snee kanë gjeur një zgjidhje komode.

Bëhet fjalë për një dorë plastike e cila mban telefonin përballë dhe në “selfie” duket sikur është dikush përpara jush që po ju mban për dore. Kjo zgjidhje është menduar jo vetëm për komoditet, por edhe që njerëzit të mos duken vetëm në foto. Po punohet që ky krah të vijë në treg së shpejti dhe të ofrojë opsione të shumta për ngjyrën e lëkurës apo veshjes së krahut.

Trendi “selfie” ofrohet tashmë në të gjithë sistemet operative dhe përdoruesit e saj janë nga njerëzit më të thjeshtë deri te të rriturit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074300765991211
array(1) { ["section"]=> string(50) "dy-artiste-shpikin-nje-dore-ekstra-per-selfie-9982" }