Dy automjete me tifozë shqiptar përfshihen në aksident

Publikuar tek: aktualitet, më 13:33 08-10-2015 Dy automjete me tifozë shqiptar përfshihen në aksident

Dy automjete janë përfshirë në një aksident në të dalë të Vorës ndërsa njëri prej mjeteve ka përfunduar jashtë rruge, tjetri është kthyer përmbys.

Mendohet se nga aksidenti ka vetëm të plagosur lehtë, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po menaxhon trafikun e krijuar nga aksidenti. Dyshohet se shkak është bërë shpejtësia dhe pakujdesia e shoferëve. Njëri prej automjeteve është me targa “AA026MM”.

12077332_10206494396097754_1889900333_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia Shqiptare me mjete të reja drejt Elbasanit, shkak siguria (Foto-Lajm)
Gazetari i New York Times mbërrin në Elbasan: Ballist Morinën e kërcënuan edhe gjatë intervistës »
Article Logic
Execution time: 0.013251066207886
array(1) { ["section"]=> string(60) "dy-automjete-me-tifoze-shqiptar-perfshihen-ne-aksident-22630" }