Dy binjakët e Beyonce ende në spital, zbulohet emrat me domethënie të tyre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:05 22-06-2017 Dy binjakët e Beyonce ende në spital, zbulohet emrat me domethënie të tyre

Që pas lindjes, këngëtarja e njohur Beyonce dhe vogëlushët e saj vazhdojnë të qëndrojnë në spital, për shkak të disa problemeve të vogëla që i janë shfaqur binjakëve. Por fatmirësisht binjakët janë mirë, dhe sipas Media Takeout Beyonce dhe Jay Z iu kanë vendosur edhe emrat.

Sipas Takeout, dy binjakët janë quajtur Shawn dhe Bea. Emri i vërtetë i Jay-Z është Shawn Carter  dhe çifti ka menduar që emri i babait të kalonte tek i biri, aq më tepër që kuptimi i këtij emri është ‘Zoti është dhembshur’.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078060626983643
array(1) { ["section"]=> string(75) "dy-binjaket-e-beyonce-ende-ne-spital-zbulohet-emrat-me-kuptim-te-tyre-83417" }