Dy burra në Tiranë rrahin gratë, njëri e masakron në kokë, fytyrë e trup... (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:23 27-01-2017 Dy burra në Tiranë rrahin gratë, njëri e masakron në kokë, fytyrë e trup... (EMRAT) Foto ilustruese

Dy ngjarje të rënda ka ndodhur në Tiranë ku burrat kanë rrahur barbarisht gratë e tyre.

Policia bën me dije se më datë 26.01.2017, u arrestua shtetasi Fredinand Xh., 39 vjeç, banues në Tiranë, në banesën e tij, në gjendje të dehur ka ushtruar dhunë fizike, duke i shkaktuar plagë në kokë, fytyrë dhe në pjesë të trupit, bashkëshortes së tij, shtetases A. Xh., 33 vjeçe.

Gjithashtu, policia bën me dije se, më 26.01.2017, u arrestua shtetasi Egzim K., 29 vjeç, banues në Tiranë, në banesën e tij, ka dhunuar në mënyrë sistematike bashkëshorten e tij, shtetasen Sh. K., 35 vjeçe. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U konfrontuan me futbollistët e Tiranës, nis procedimi penal për 10 tifozë
Gjendet një trup i pajetë në Kavajë, dyshohet të jetë mbytur »
Article Logic
Execution time: 0.010663986206055
array(1) { ["section"]=> string(82) "dy-burra-ne-tirane-rrahin-grate-njeri-e-masakron-ne-koke-fytyre-e-trup-emrat-66819" }