Dy burra të dashuruar, u hodhën të shpëtonin njëri tjetrin në pishinë, por humbën jetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:22 11-07-2015 Dy burra të dashuruar, u hodhën të shpëtonin njëri tjetrin në pishinë, por humbën jetën Cifti qe humben jeten ne pishine

Ata ishin të dashuruar, por tashmë u ndanë nga kjo jetë. Policia është duke investiguar vdekjen e dy personave gay që u hodhën së bashku në një pishinë për të shpëtuar njëri tjetrin, raporton Mirror. 

Trupat e Martin Winfield, 59 vjeç dhe partnerit të tij Alan Green, në të 70-at e veta u zbuluan në pishinën e katit të tetë nga familjarë të tyre.

Ëinfield kishte tre fëmijë të rritur dhe ishte në lidhje me zotin Green prej tre vitesh. Ata planifikonin të martoheshin në datën 1 gusht.

U gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre piktoreske në Worcestershire afër Malvern, në 3 korrik. Cifti kishte shkuar në ishullin grek të Naxos ku zoti Green kishte një vilë.

Trupat e tyre u gjetën nga dy djemtë e Winfield dhe vajza e tij e madhe. Nuk ka asnjë të dyshuar për vdekjen e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022077083587646
array(1) { ["section"]=> string(91) "dy-burra-te-dashuruar-u-hodhen-te-shpetonin-njeri-tjetrin-ne-pishine-por-humben-jeten-15948" }