Dy dashuritë e Miriam Canit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:35 25-01-2015 Dy dashuritë e Miriam Canit

Babai i Miriam Canit, Agim Cani, ka shpërndarë një foto për miqtë e tij në “facebook”. Cani, shihet në krah të vajzës dhe dhëndërit të tij Alban Skënderaj. 

“Mes dy dashurive”-shkruan babai i Miriamit.

Ndërkohë që një nga miqtë e tij i shkruan : Miriami po që është  midis dy dashurive, ndersa ju z.Çani përkrah një dashurie.

Nuk e ka dhe aq keq komentuesi. Ne nuk jemi mësuar të shohim kaq shumë dashuri mes vjehrrit dhe dhëndërit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017554044723511
array(1) { ["section"]=> string(32) "dy-dashurite-e-miriam-canit-1443" }