Dy deputetët ‘rebelë’ futen pa maska në Kuvend, tërheq vëmendjen mesazhi i veçantë i Ralf Gjonit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:01 22-10-2020 Dy deputetët ‘rebelë’ futen pa maska në Kuvend, tërheq vëmendjen mesazhi i veçantë i Ralf Gjonit (FOTO) FotoMontazh: Maliqi -Gjoni - Ylli

Dy deputetë, Lefter Maliqi dhe Fidel Ylli u paraqitën pa maska ditën e sotme në Kuvend. Por nuk munguan as të tjerët.

Mes tyre Korab Lita, i cili e kishte vendosur maskën jo në mënyrën e duhur, pasi goja dhe hunda ishin jashtë. Disa të tjerë kanë vendosur maska të personalizuara, por ajo që ra në sy ishte mesazhi që deputeti Ralf Gjoni përcillte përmes saj.

Në maskën e tij me ngjyrë të zezë shkruhej: "Shqipëria nuk është Bashkimi Sovjetik", në gjuhën angleze.

122159847_831729657561952_8680318158240851572_n.jpg

122260516_268150247851931_8899822029507808150_n.jpg

122330209_1070234993393805_4574471203944662744_n.jpg

122239513_1407391942985427_2920576336899901647_n.jpg

122330638_4606872472687854_826941055923637050_n.jpg

122231676_387631455710281_5342197460907690861_n.jpg

122466874_1298569657149670_7552382876150587379_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama tall keq konspiracionistët: Bill Gates do i vë çip çunave të Laçit? Apo do dëgjojë me satelit këngët polifonike 'live' nga çipi në gojën këngëtarëve
»
Article Logic
Execution time: 0.011451959609985
array(1) { ["section"]=> string(105) "dy-deputetet-rebele-futen-pa-maska-ne-kuvend-terheq-vemendjen-mesazhi-i-vecante-i-ralf-gjonit-foto-224727" }