Dy ditë nga Shën Valentini, merrni pjesë në lojën tonë dhe bëhuni fitues të një dhurate speciale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:44 12-02-2019 Dy ditë nga Shën Valentini, merrni pjesë në lojën tonë dhe bëhuni fitues të një dhurate speciale

Newsbomb.al, herë pas here, përveçse të informojë saktë e shpejt lexuesit, kujdeset edhe t’i argëtojë.

Këtë herë ju ftojmë të sillni foton tuaj me partnerin e partneren e zemrës ose të na tregoni historinë tuaj të dashurisë.

Fotoja më e bukur ose historia më emocionuese, që praktikisht do zgjidhet nga vetë ju, do jetë ajo që do marrë numrin më të madh të like-eve.

Për çiftin fitues, newsbomb.al do të ofrojë një shërbim në SPA-në më ‘cool’ të kryeqytetit, Velur.

Shërbimin e zgjidhni vetë ju ndërsa për cilësinë e gjithë të tjerat do kujdeset Velur.

Fotot apo historitë mund të na i dërgoni në inbox-in e facebook ose në faqen e newsbomb.al në Instagram.

Nxitoni, kanë mbetur shumë pak orë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0048739910125732
array(1) { ["section"]=> string(102) "dy-dite-nga-shen-valentini-merrni-pjese-ne-lojen-tone-dhe-behuni-fitues-te-nje-dhurate-speciale-152472" }