Dy ditë pas vdekjes së të bijës, “shpërthen” aktori i njohur shqiptar: “Portale” moj Partale, mos qofshi!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:56 21-11-2017 Dy ditë pas vdekjes së të bijës, “shpërthen” aktori i njohur shqiptar: “Portale” moj Partale, mos qofshi!

Dy ditë pas lajmit tragjik se vajza e aktorit të njohur nga Kosova, Çun Lajçi ky i fundit ka “shpërthyer” i revoltuar ndaj portaleve dhe mediave online.

Këto ditë ka qarkulluar informacioni se vajza e tij Bubulina 34 vjeçe ndërroi jetë si pasojë e mbidozës.

Aktori akuzon mediat se kanë dezinformuar me shkakun e vdekjes së saj.

REAGIMI

“Portale” moj Partale
Çka ju duhen pelqimet me dezinformata, he mos qofshi.
Bubulina ime vdiq në dhomën e saj e n’prehnin e nanës saj,
E ju e hudhni prej lagjës ne lagje
dhe konstatoni vdekjën
përpara mjeksisë ligjore.
Ju lumtë!!!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019449949264526
array(1) { ["section"]=> string(104) "dy-dite-pas-vdekjes-se-te-bijes-shperthen-aktori-i-njohur-shqiptar-portale-moj-partale-mos-qofshi-100335" }