Dy ditë pas vrasjes, studentët e Juridikut marshim homazh për Ariela Muratin (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:25 23-01-2018 Dy ditë pas vrasjes, studentët e Juridikut marshim homazh për Ariela Muratin (FOTO)

Dy ditë pas vrasjes së Ariela Muratit nga studenti i Infermierisë, Aldison Belulaj pranë QSUT-së në Tiranë, studentët e fakultetit të Juridikut kanë ndërmarrë një nismë në nderim të studentes.

Të rinjtë po kryejnë një marshim homazh në ndër te 21-vjeçares, e vrarë me armë zjarri.

Studentët e Juridkut janë nisur në këmbë nga fakulteti i tyre drejt vendit ku 21-vjeçarja ndërroi jetë 2 ditë më parë, ndërsa në dorë mbajnë fotografinë e Arielës dhe tufa me lule.

efrgfb.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « OSHEE jep informacion të rëndësishëm për abonetët e Tiranës
Shqipëria ka një PIRAMIDË të re, merr fund odiseja e shkatërrimit (Si ranë dakord palët shqiptaro-greke: FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0097949504852295
array(1) { ["section"]=> string(87) "dy-dite-pas-vrasjes-studentet-e-juridikut-marshim-homazh-per-ariela-muratin-foto-107602" }