Dy futbollistë largohen nga Kombëtarja? Ja për kë bëhet fjalë

Publikuar tek: sport, më 19:48 24-06-2016 Dy futbollistë largohen nga Kombëtarja? Ja për kë bëhet fjalë

Ka kaluar vetëm një ditë nga mbërritja e kombëtares së futbollit në Shqipëri, por në media kanë filluar të qarkullojnë fjalë se disa lojtarë mund të braktisin ekipin.

Aludimet janë për Shkëlzen Gashin, futbollistin e “Colorado Rapids” në Shtetet e Bashkuara, por që më shumë se një braktisje duket të jetë ndoshta largim për shkak të moshës.

Por së bashku me Gashin përflitet se mund të largohet edhe Taulant Xhaka. Mesfushori gjaknxehtë u përfol gjatë ndeshjes së fundit me Rumaninë për konfliktin e tij me trajnerin De Biasi. Megjithatë nuk dihet se sa e vërtetë është një gjë e tillë, dhe nëse largohet, a është mosmarrëveshja me De Biasin shkaku.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009058952331543
array(1) { ["section"]=> string(66) "dy-futbolliste-largohen-nga-kombetarja-ja-per-ke-behet-fjale-44518" }