Dy gjërat që i prishin foton keq Niko Peleshit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:48 28-06-2017 Dy gjërat që i prishin foton keq Niko Peleshit

Kjo është fotoja e fitores që shkrepi Niko Peleshi, ish-zv.kryeministri i cili korri një rezultat bindës në qarkun e Korçës.

Pranë Peleshit, ndodhen ministret Mimi Kodheli, Mirela Kumbaro dhe ish-ministrja Lindita Nikolla por e gjithë vëmendja shkon diku tjetër. Ish-zv.kryeministri është djersitur keq dhe nga pas tij duken flokë bjondë e kaçurrelë që në fakt i përkasin dikujt tjetër por në pamje të parë duket sikur janë në kokën e Peleshit.

Gjithsesi, përpara fitores, detajet në këtë foto, eklipsohen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024993896484375
array(1) { ["section"]=> string(52) "dy-gjerat-qe-i-prishin-foton-keq-niko-peleshit-84277" }