Dy gola për 8 minuta, ‘El Clasico’ nis në mënyrë spektakolare (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 15:20 24-10-2020 Dy gola për 8 minuta, ‘El Clasico’ nis në mënyrë spektakolare (VIDEO)

Ka nisur në mënyrë spektakolare El Clasico mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Në minutën e 5-të ishin ‘Los Blancos’ që gjetën golin e parë me Valverde. 3 minuta më vonë është Barça që kundërpërgjigjet me Ansu Fatin, që brenda zonës zgjat këmbën dhe ndëshkon Courtois.

Kjo është “El Classico” e 240 ndërsa goli i Barcelonës është goli i 400 mes këtyre dy ekipeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Xhudistja shqiptare fiton medaljen e artë në Hungari
»
Article Logic
Execution time: 0.011314868927002
array(1) { ["section"]=> string(71) "dy-gola-per-8-minuta-el-clasico-nis-ne-menyre-spektakolare-video-225003" }