Dy herë dështim për tenderin e varrezave në Tiranë, mundësi për një kontratë me negocim

Publikuar tek: ekonomi, më 22:28 09-11-2016 Dy herë dështim për tenderin e varrezave në Tiranë, mundësi për një kontratë me negocim

Ka dështuar për të dytën herë tenderi për varrezat murale në Tiranë.

Sipas drejtoreshës ekzekutive të Open Data Albania konkurentët nuk plotësojnë kriteret. Tenderi është anuluiar për të dytën herë radhazi pasi konkurentët nuk plotësojnë kriteret, ndërkohë hapet rruga për një kontratë të mundshme me negocim.

“Dështon tenderi për varrezat murale në Tiranë. Kunkurentet nuk plotësojnë kriteret. Ky tender është anuluar dy herë radhazi. Hapet rruga për një kontratë të mundshme me negocim” shkruan Brahaj.

Fondi limit i këtij tenderi është 6.739.169 dhe data e fundit për dorëzimin e dokumentave është 07,11,2016.

aranita.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099530220031738
array(1) { ["section"]=> string(92) "dy-here-deshtim-per-tenderin-e-varrezave-ne-tirane-mundesi-per-nje-kontrate-me-negocim-59016" }