"Dy janë hallet e shqiptarëve: Lodrat e seksit dhe lodrat e Parkut se hallin e tretë e zgjidhëm”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:28 30-03-2016

Ironia e rradhës e Ylli Dylgjerit. Gazetari e ndan në Facebook në pamundësi për ta shtruar në tryezën e Integrimit në prani të Komisionerit për Zgjerimin Johannes Hahn.

"Hallet e shqiptarëve sot

Zoti Haan,
Meqënëse nuk jam në tryezën e Këshillit Kombëtar të lntegrimit po jua nis nga FB fjalën time integruese. E kam fare shkurt: Dy janë hallet e shqiptarëve sot andej,
e këtej kufirit:
-lodrat e seksit ( Cifti në Maqedoni) dhe
-lodrat e femijëve( Parku në Shqipëri),
hallin e tretë, dorëzimin e pistoletës e zgjidhëm.

Faleminderit".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022703170776367
array(1) { ["section"]=> string(99) "dy-jane-hallet-e-shqiptareve-lodrat-e-seksit-dhe-lodrat-e-parkut-se-hallin-e-trete-e-zgjidhem-36409" }