Dy javë pas rikthimit nga kampi sirian, babai i Alvin Berishës merr VENDIMIN e papritur (PAMJE që nuk i keni parë)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:22 20-11-2019 Dy javë pas rikthimit nga kampi sirian, babai i Alvin Berishës merr VENDIMIN e papritur (PAMJE që nuk i keni parë)

Rreth dy javë pasi është rikthyer në Itali, pas 5 vitesh në kampin sirian, Afrim Berisha, babai i vogëlushit Alvin Berishës ka marrë një vendim të papritur.

Ndonëse gjatë gjithë kësaj kohe Afrinmi ka qenë hermetik dhe nuk kaq folur shumë, së fundmi ai ka vendosur që t’i hapë Alvinit një profil publik në Intagram.

Lajmin e bën të ditur vetë shqiptari me anë të një postimi në Facebook, ku ka publikuar profilin e Alvinit.

“Ja dhe instagrami Jon” shkruan Afrimi, ndërsa në profilin e ri ka publikuar disa pamje të vogëlushit që nuk i kemi parë më parë.

zdfghj.png

sdfg.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.064059019088745
array(1) { ["section"]=> string(118) "dy-jave-pas-rikthimit-nga-kampi-sirian-babai-i-alvin-berishes-merr-vendimin-e-papritur-pamje-qe-nuk-i-keni-pare-186516" }