Dy javë punë në Shqipëri, kthehet në Itali ekipi shëndetësor italian

Publikuar tek: aktualitet, më 13:02 13-08-2020 Dy javë punë në Shqipëri, kthehet në Itali ekipi shëndetësor italian Ekipi shendetesor italian

Kthehet në Itali pas dy javësh qendrimi në Shqipëri ekipi shëndetësor italian.

Lajmin e bën me dije vetë ambasada Italiane në Tiranë teksa thotë se ky është vetëm fillimi dhe se do vazhdojë bashkëpunimi në sfidën kundër Covid.

“Ekipi ynë shëndetësor kthehet sot në Itali pas dy javësh intensive pune në Shqipëri. Ky qe fillimi i një rrugëtimi në të cilin do të vazhdojmë të punojmë së bashku për të fituar sfidën ndaj Covid-19! Mirupafshim dhe Faleminderit”, shkruan Ambasada Italiane në Tiranë.

117713384_3140216069387383_652789876761616775_n.jpg

 

117726960_3140215699387420_489845714465706218_n.jpg117803190_3140215822720741_7423072376589214803_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009613037109375
array(1) { ["section"]=> string(74) "dy-jave-pune-ne-shqiperi-kthehet-ne-itali-ekipi-shendetesor-italian-217004" }