‘Dy kaubojsa sonte në Korçë’, politikani shqiptar zbulon foton e ministrit grek Kotzias

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:43 19-01-2018 ‘Dy kaubojsa sonte në Korçë’, politikani shqiptar zbulon foton e ministrit grek Kotzias

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias ka mbërritur në Korçë mbrëmjen e sotme, ku është pritur nga homologu i tij shqiptar, Ditmir Bushati dhe zyrtarët lokalë në qytetin verilindor.

Në disa foto të publikura, Kotzias shfaqet disi ndryshe me një kapele tipike kaubojsish.

 

Screenshot_22.jpg

Është pikërisht ky fakt që nuk i ka shpëtuar ish-deputetit Eduart Ndocaj, i cili gjithashtu ndodhet në Korçë mbrëmjen e sotme. Ky fundit ka postuar në rrjetet sociale një foto ku si diçiturë kryesore vendos, fjalët "Dy kaubojsa sonte në Korçë".

Ndocaj shkruan ndër të tjera se tentoi që t’i afrohej dhe ta takonte zyrtarin grek, por nuk ia arriti, pasi nuk u lejua nga rojet e sigurisë.

Më poshtë postimi i Eduard Ndocaj: 

Screenshot_20.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjiko me Elita Rudin me pushime: Sapo humba virgjërinë…
Bashkia u shtron rrugën, gratë e Tepelenës i kërkojnë Tërmet Peçit diçka tjetër: Një çikë nga ai çaji që të vë 1 javë në gjumë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011357069015503
array(1) { ["section"]=> string(91) "dy-kaubojsa-sonte-ne-korce-politikani-shqiptar-zbulon-foton-e-ministrit-grek-kotzias-107220" }