Dy makina përplasen me kamionin, 3 të plagosur

Publikuar tek: kulture-art, më 15:47 20-06-2016 Dy makina përplasen me kamionin, 3 të plagosur

Dy vetura dhe një kamion janë përfshirë në një aksident rrugor në aksin Shkodër - Hani i Hotit disa minuta më parë.

Mësohet se tre persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy veturave me kamionin. Të plagosurit janë dërguar në Spitalin Rajonal të Shkodrës një prej të cilëve ndodhet në gjendje të rëndë. Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026080846786499
array(1) { ["section"]=> string(51) "dy-makina-perplasen-me-kamionin-3-te-plagosur-44088" }