Dy makina përplasen për shkak të ngricave në rrugë, dyshohet për një të vdekur dhe tre të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 18:58 08-01-2017 Dy makina përplasen për shkak të ngricave në rrugë, dyshohet për një të vdekur dhe tre të plagosur Foto ilustruese

Një aksident automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë në Elbasan dhe shkak dyshohet të jenë bërë ngricat në rrugë.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në unazën e qytetit, ndërsa paraprakisht raportohet për një të vdekur dhe tre të plagosur, ndonëse nuk ka konfirmim zyrtar. Të plagosurit janë transportuar për mjekim në spitalin e Elbasanit. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve.

Foto nga vendngjarja:

dfw4gw34gsdfhdfgj.jpg

Screenst34t34t.jpg

Scsdfgh345g3tgh.jpg

Scredfh45gh35g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Zyrtarë, oficerë dhe kimistë u dyndën në Mokër për të gjetur thesarin e Mbretëreshës Teuta"
Akulli krijon formacione të magjishme, në Pogradec ngrin gjithçka (Fotogaleri) »
Article Logic
Execution time: 0.010576009750366
array(1) { ["section"]=> string(103) "dy-makina-perplasen-per-shkak-te-ngricave-ne-rruge-dyshohet-per-nje-te-vdekur-dhe-tre-te-plagosur-64956" }