Dy mikeshat në Paris, Rudina Xhunga dhe Arlinda Dudaj rehatuar shpërfilltazi në ‘’strehën’’ e tyre (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:55 10-03-2016 Dy mikeshat në Paris, Rudina Xhunga dhe Arlinda Dudaj rehatuar shpërfilltazi në ‘’strehën’’ e tyre (FOTO)

Një foto e bukur, që të ngjall dëshirë për pranverën e ngjyrave. Dy mikeshat e ngushta, Rudina Xhunga dhe Arlinda Dudaj rikujtojnë një moment nga vizita e tyre në Paris.

Të dyja janë strukur në strehën e tyre, në karriget jeshile, teksa bisedojnë me njëra-tjetrën, pa përfillur kënd.

“E mban mend këtë Rudina Xhunga? Kthim në kohë, Parisi ngjyrat më të bukura në botë’’, i shkruan botuesja Dudaj, gazetares Xhunga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.005748987197876
array(1) { ["section"]=> string(104) "dy-mikeshat-ne-paris-rudina-xhunga-dhe-arlinda-dudaj-rehatuar-shperfilltazi-ne-strehen-e-tyre-foto-34743" }