Dy ministrat 'fashion' të Ramës që ranë në sy sot në Kuvend, nga aksesorët mbrojtës të Covid tek syzet luksoze

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:44 16-04-2020 Dy ministrat 'fashion' të Ramës që ranë në sy sot në Kuvend, nga aksesorët mbrojtës të Covid tek syzet luksoze Blendi Cuci dhe Arben Ahmetaj

Dy ministrat e PS ministri i Bujqësisë Blendi Çuçi dhe ai i Rindërtimit Arben Ahmetaj kanë tërhequr vëmendje pasi u shfaqen të veshur “fashion” gjatë ditës së sotme në seancën e jashtëzakonshme që u mbajt në Kuvend.

Siç vihet re nga fotot e shkrepura nga Agim Rama të dy shfaqen të kuruar, teksa në sy bien aksesorët mbrojtës ndaj Covid dhe deri tek syzet luksoze.

Kujtojmë se Kuvendi zhvilloi seancë të jashtëzakonshme sot pasi u mblodh për herë të parë që pas një muaji shkëputjeje prej masave shtrënguese dhe kufizuese të marra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Të gjithë deputetët u panë të pajisur me maska mbrojtëse dhe doreza, ndërsa fjalimet janë mbajtur nga vendi ku ishin ulur.

93540825_2582200055379340_8995657217327759360_o_1.jpg

93625954_2582200045379341_1198013533023895552_o_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019976854324341
array(1) { ["section"]=> string(114) "dy-ministrat-fashion-te-rames-qe-rane-ne-sy-sot-ne-kuvend-nga-aksesoret-mbrojtes-te-covid-tek-syzet-luksoze-202845" }