Dy orë para startit të derbit, çfarë po ndodh në stadiumin “Selman Stërmasi”

Publikuar tek: sport, më 12:30 02-12-2016 Dy orë para startit të derbit, çfarë po ndodh në stadiumin “Selman Stërmasi”

Në orën 14:00 do të rinisë derbi i kryeqytetit i ndërprerë ditën e djeshme, pikërisht në minutën e 63-të.

Tirana dhe Partizani po bëhen gati për të vazhduar atje ku e lanë dje, ndërsa edhe forcat e rendit tashmë kanë mbërritur në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Uniformat blu janë momentalisht në pistën e impiantin sportiv, ndërsa hyra sot në stadium është e lirë për tifozët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032095909118652
array(1) { ["section"]=> string(79) "dy-ore-para-startit-te-derbit-cfare-po-ndodh-ne-stadiumin-selman-stermasi-61359" }