Dy persona grabisin një dyqan në Roskovec, flet pronarja: Kishin një send që dukej si armë, morën çantën dhe disa bizhuteri

Publikuar tek: aktualitet, më 16:58 30-10-2020 Dy persona grabisin një dyqan në Roskovec, flet pronarja: Kishin një send që dukej si armë, morën çantën dhe disa bizhuteri Foto ilustruese

Dy persona kanë grabitur nën kërcënimin e armës ditën e sotme një dyqan në Roskovec.

Siç thotë pronarja e dyqanit e cila ka folur për mediat, ata kishin me vete një send që dukej si armë zjarri. Sipas saj, ata morën një çantë me sende personale dhe disa bizhuteri.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po këqyr kamerat për të bërë të mundur identifikimin e personave të përfshirë. Gjithashtu autoritetet po krehin zonën me shpresën që të kapin autorët e grabitjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmeti bën bashkë dy vendet në konflikt, Greqia i ofron ndihmë Turqisë për personat e bllokuar
Policia me ‘dorë të hekurt’, gjobit qindra qytetarë që lëvizin pa maska, 10 shoqërohen në komisariat (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013494968414307
array(1) { ["section"]=> string(127) "dy-persona-grabisin-nje-dyqan-ne-roskovec-flet-pronarja-kishin-nje-send-qe-dukej-si-arme-moren-cnaten-dhe-disa-bizhuteri-225811" }