Dy politikanet shkojnë me mision në Jalë, por përfundojnë duke darkuar në Himarë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:12 28-08-2016 Dy politikanet shkojnë me mision në Jalë, por përfundojnë duke darkuar në Himarë

Dy politikanet Elisa Spiropali dhe Olta Xhaçka kanë qenë në Jalë dje në kampingun me të rinjtë e FRESSH-it.

Politikanet duhej të merreshin me të rinjtë e FRESSH në mbrëmjen e djeshme, ata kanë preferuar të darkojnë me miqtë e tyre Gazmend  Paja dhe Ergys Hoxha në “Yahtch Club” në Himarë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033048868179321
array(1) { ["section"]=> string(85) "dy-politikanet-shkojne-me-mision-ne-jale-por-perfundojne-duke-darkuar-ne-himare-51074" }