Dy punonjës të Njësisë Administrative Bubullimë dalin me Covid-19, mbyllet shërbimi

Publikuar tek: aktualitet, më 08:20 21-09-2020 Dy punonjës të Njësisë Administrative Bubullimë dalin me Covid-19, mbyllet shërbimi FotoArkive: Infektivi

Dy punonjës të Njësisë Administrative Bubullimë, në Fier kanë dalë pozitivë me Covid-19.

Menjëherë sapo ka dalë rezultati i dy punonjësve të infektuar, është marrë vendimi për mbylljen e zyrave dhe shërbimit për qytetarët. Gjithashtu, pjesa tjetër e stafit i është nënshtruar testit të tamponit dhe pritet të dalin rezultatet e tyre.

Ndërkohë, nuk ka asnjë njoftim zyrtar se kur do të rinisë përsëri shërbimi në këtë njësi administrative.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009850025177002
array(1) { ["section"]=> string(89) "dy-punonjes-te-njesise-administrative-bubullime-dalin-me-covid-19-mbyllet-sherbimi-221073" }