Dy qeveritë shqiptare mblidhen sërish në mars, ja në cilin qytet do të zhvillohet takimi

Publikuar tek: aktualitet, më 08:48 12-02-2019 Dy qeveritë shqiptare mblidhen sërish në mars, ja në cilin qytet do të zhvillohet takimi

Mbledhja e rradhës mes qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës do të zhvillohet në muajin mars.

Pas takimeve të tjera të përbashkëta në Vlorë, Prishtinë, Tiranë, Pejë, ajo e ardhshmja do të jetë në Shkodër.

Në nëntor të 2018, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë.

Kujtojmë se për herë të parë, dy qeveritë u takuan më 11 janar të vitit 2014.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.004777193069458
array(1) { ["section"]=> string(94) "dy-qeverite-shqiptare-mblidhen-serish-ne-mars-ja-ne-cilin-qytet-do-te-zhvillohet-takimi-152458" }