Dy raketa drejt Izraelit, bien sirenat e alarmit

Publikuar tek: bota, më 00:26 30-01-2018 Dy raketa drejt Izraelit, bien sirenat e alarmit Foto ilustruese

Sirenat kanë rënë sot në mbrëmje në Jug të Izraelit në zonat e Nahal Oz dhe Alumum.

Lajmin e ka konfimruar edhe Forcat e Mbrojtjes së Izraelit (IDF). Sipas mediave vendase dy raketa janë lëshuar drejt zonave në fjalë dhe njëra prej tyre është interceptuar në ajër nga sistemi anti-raketë “Kupola e Hekurt”.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013391971588135
array(1) { ["section"]=> string(54) "dy-raketa-drejt-izraelit-bien-sirenat-e-alarmit-108416" }