Dy raste të reja me koronavirus, infektohen vëllezërit nga Elbasani

Publikuar tek: aktualitet, më 08:37 26-03-2020 Dy raste të reja me koronavirus, infektohen vëllezërit nga Elbasani foto ilustruese

Janë konfirmuar edhe dy raste të reja me koronavirus në Elbasan.

Të infektuarit janë dy vëllezër nga Elbasani, duke e çuar në 148 numrin total të të infektuarve më COVID-18 në Shqipëri.

Dy vëllezërit, 22 dhe 25 vjeç, ndodhen të karantinuar në shtëpinë e tyre.

Bëhet me dije se dy të prekurit janë djemtë e 62 vjeçarit që rezultoi pozitiv në testin e COVID-19 ditën e djeshme, raporton Abcnews.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088009834289551
array(1) { ["section"]=> string(73) "dy-raste-te-reja-me-koronavirus-infektohen-vellezerit-nga-elbasani-200105" }