Dy “Samistët” e Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:25 10-03-2015 Dy  “Samistët” e Tiranës

"Dy Samistë (Gjimnazi Sami Frasheri). Shumë krenar për Ambra Medën! Shembull për të rinjtë se edhe betejat më të vështira mund të fitohen me kurajo dhe energji pozitive! Faleminderit për optimizmin dhe më vjen mirë që mund të ndihmonim sadopak”, shkruan ministri Veliaj tek poston këtë foto me Ambra Medën.

 Ambra Meda është vajza e cila mposhti tumorin pas një beteje të gjatë 2-vjeçare kohë kur qëndroi e shtruar në spitalin gjerman. Tashmë ajo i është rikthyer jetës normale dhe vetë ministri Veliaj ka shkuar ta takojë duke dhënë kështu shembullin e tij pozitiv.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010306835174561
array(1) { ["section"]=> string(26) "dy-samistet-e-tiranes-5454" }