Dy shqiptarët e famshëm e të talentuar në Itali bëhen bashkë për darkë, por... (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:44 16-04-2017 Dy shqiptarët e famshëm e të talentuar në Itali bëhen bashkë për darkë, por... (Foto)

Kledi Kadiu, balerini i famshëm dhe Ermal Meta, këngëtari tashmë tepër i njohur, janë pa dyshim dy nga shqiptarët më të famshëm të botës së artit dhe kulturës italiane.

Së fundmi dy djemtë shqiptarë janë bërë bashkë, dhe kanë darkuar, megjithëse nuk dihet se në shtëpinë e cilit prej tyre, Kledi Kadiu bën edhe një shaka teksa poston foton në Twitter.

ege44gg44g4g4g4.jpg

“Artist gjenial dhe mik i madh, kënaqësi të takohemi sërish”, shkruan Kledi teksa shton “Për darkë vetëm sallatë por ishte shumë e mirë”, mesa duket njëri prej tyre është kapur i papërgatitur pa mundur të gatuajë.

qwerqwer2etdfwe33.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035313129425049
array(1) { ["section"]=> string(85) "dy-shqiptaret-e-famshem-e-te-talentuar-ne-itali-behen-bashke-per-darke-por-foto-75370" }