Dy shtetas kosovarë dhe një shqiptar arrestohen në Tiranë, u kapën me kokainë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:05 12-07-2015 Dy shtetas kosovarë dhe një shqiptar arrestohen në Tiranë, u kapën me kokainë Foto ilustruese

Dy shtetas të Kosovës dhe një i Shqipërisë janë arrestuar në Tiranë për shkak se iu gjetën lëndë narkotike, e llojit kokainë.

Policia njofton se të arrestuarit janë shtetasit Drilon A., 23 vjeç, dhe Lorik A., 25 vjeç nga Kosova, si dhe Mariglen Aga, 33 vjeç banues në Tiranë. Aga është arrestuar në zonën e ish-bllokut në kryeqytet.

Tre personat janë arrestuar nga Seksioni për Narkotikët në Policinë e Shtetit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidentohet Tom Doshi në Shkodër-Velipojë
Krujë/ Asgjesohen 3981 rrënjë kanabisi, arrestohen dy persona »
Article Logic
Execution time: 0.010748863220215
array(1) { ["section"]=> string(82) "dy-shtetas-kosovare-dhe-nje-shqiptar-arrestohen-ne-tirane-u-kapen-me-kokaine-15992" }