Dy të rinj të katandisur nga mbidoza, ja çfarë ka ndodhur me to (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:54 20-10-2016

Këto janë dy të rinjtë të cilët janë filmuar nga kalimtarët.

Pranë tyre në makinë duken dhe gjilpërat. Taylor Swartzlander, 24 vjeçe dhe Haley Kirkendall 22 vjeç janë gjetur të shtrirë në automjetin me të cilin udhëtonin këtë të hënë në West Toledo.

 Sipas dëshmitarëve makina është parë të lëvizte në diagonale në mes të trafikut dhe pastaj janë ndaluar në parkingun e një dyqani ushqimor. Ata kanë lëvizur mes makinash duke rrezikuar jetën e tyre por dhe të tjerëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 92 vjeçari me qindra fëmijët e tij, s’do ta besoni me sa gra është martuar
Merkel, Hollande dhe Putin takohen në Berlin për Ukrainën »
Article Logic
Execution time: 0.012269020080566
array(1) { ["section"]=> string(74) "dy-te-rinj-te-katandisur-nga-mbidoza-ja-cfare-ka-ndodhur-me-to-video-56872" }