Dy të vdekur dhe disa të plagosur nga shembja e urës në Gjermani

Publikuar tek: bota, më 17:42 15-06-2016 Dy të vdekur dhe disa të plagosur nga shembja e urës në Gjermani

Dy persona kanë humbur jetën dhe të paktën gjashtë të tjerë janë plagosur pas shembjes të një segmenti rrugor në mbikalimin e autostradës A7 në Gjermani.

Mbikalimi ishte në ndërtim e sipër kur është shembur duke zënë poshtë disa punëtorë si dhe drejtues automjetesh. Numri i të plagosurve është i paqartë ndërsa mediat vendase raportojnë se gjendja e tyre është kritike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mjekët: Berluskoni në gjendje të shkëlqyer pas operacionit në zemër
SHBA, përfundon fushata e zgjedhjeve paraprake »
Article Logic
Execution time: 0.011626005172729
array(1) { ["section"]=> string(70) "dy-te-vdekur-dhe-disa-te-plagosur-nga-shembja-e-ures-ne-gjermani-43621" }