Dy vajza do drejtojnë emisionin investigativ në Ora News, zbulohet shoqëruesja e Fiori Dardhës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:44 10-10-2016 Dy vajza do drejtojnë emisionin investigativ në Ora News, zbulohet shoqëruesja e Fiori Dardhës

Gazetarja e njohur Fiori Dardha nuk do të jetë e vetme në emizsionin invetigativ në Ora News. Rozana Radi sapo konfirmuar për revistën Class pjesëmarrjen e saj në programin që tanimë do të drejtohet nga dyshja Fiori Dardha dhe Rozana Radi.

Ja çfarë thotë Rozana Radi:

 “Mikja ime Fiori Dardha se bashku me Presidentin e Ora News, me ftuan te beja nje prove per emisionin me te ri qe do te filloje se shpejti ne kete TV. E pranova me kenaqesi ftesen, prova u be dhe per hir te se vertetes rezultoi e suksesshme dhe u pelqye nga drejtuesit e TV. Me tundon ideja per te qene ne nje emision me Fiorin. Kjo do jete nje sfide e re per mua. Nderkohe po punoj ne nje projekt shume te rendesishem per mua sic eshte Dance with me”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023942947387695
array(1) { ["section"]=> string(99) "dy-vajza-do-drejtojne-emisionin-investigativ-ne-ora-news-zbulohet-shoqeruesja-e-fiori-dardhes-55682" }