Dy vajzat biznesmene të njohura shqiptare puthen në buzë në mes të rrugës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 02-01-2017

@zaimina_vasjari ???‍❤️‍??

A video posted by Rezarta Shkurta? (@rezartashkurta) on

Përveçse këngëtare, tashmë ato kanë edhe bizneset e tyre, njëra ka kompaninë “Hera” e tjetra është pronare e një butiku luksoz. E kemi fjalën për Rezarta Shkurtën dhe Zajmina Vasjarin.

Dy këngëtaret publikojnë një video që ka befasuar gjithë ndjekësit në rrjetet sociale. Ato puthen në buzë para Koloseut në Romë.

Shkurta ka zgjedhur të lërë Shqipërinë, në kushtet kur edhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha vuan ende dënimin në qeli ndërsa Vasjari tashmë i ka dhënë fund lidhjes së saj të dashurisë. Dy vajat duket se ndjehen mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023078918457031
array(1) { ["section"]=> string(85) "dy-vajzat-biznesmene-te-njohura-shqiptare-puthen-ne-buze-ne-mes-te-rruges-video-64420" }