Dy vëllezër sirianë shpërthejnë në lot kur mësojnë për vdekjen e vëllait të tyre (Video, pamje prekëse)

Publikuar tek: bota, më 11:54 26-08-2016 Dy vëllezër sirianë shpërthejnë në lot kur mësojnë për vdekjen e vëllait të tyre (Video, pamje prekëse)

Rreth 15 persona humbën jetën në një lagje të Aleppos pas bombardimeve nga ajri, shumë prej tyre ishin fëmijë.

Ky është momeni drithërues kur dy vëllezër sirianë mësojnë se vëllai i tyre i vogël është mes viktimave. Ata shpërthejnë në lot dhe mundohen të ngushëllojnë njëri-tjetrin.

Kujdes, pamjet filmike janë prekëse.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013034820556641
array(1) { ["section"]=> string(106) "dy-vellezer-siriane-shperthejne-ne-lot-kur-mesojne-per-vdekjen-e-vellait-te-tyre-video-pamje-prekese-50922" }