Dy vëllezërit vranë me thikë të riun, shkak lidhja e motrës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:14 17-01-2017 Dy vëllezërit vranë me thikë të riun, shkak lidhja e motrës

Konflikti mes dy vëllezërve dhe një të riu nga Vlora përfundoi me vrasjen e Armando Rrapaj, 22 vjeç. Shkaku i sherrit mendohet të jetë motra e dy vëllezërve.

Dy vëllezërit kundërshtonin raportin e dashurisë së motrës nga babai me kushëririn e viktimës që aktualisht është burgosur.

Ngjarja ndodhur të martën në orën 13:45, ku dy vëllezërit Nevruz dhe Klevis Merkaj goditën me thikë disa herë të riun.

Dy të rinjtë 27 dhe 20 vjeç u arrestuan nga policia, ku autori Klevisi u kap në flagrancë, kurse i vogli u prangos disa orë pas ngjarjes.

Fillimisht mes të rinjve ka pasur debat me fjalë fyese dhe më pas Klevisi goditi me thikë në zemër Rrapajn. 22-vjeçari u transportua me urgjencë në spital, por fatkeqësisht ndërroi jetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandal në Tiranë, mësuesja dhunon barbarisht nxënësit e fillores (VIDEO)
Ceremoni përkujtimore për Skënderbeun në Hungari, marrin pjesë bashkatdhetarë shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.011212110519409
array(1) { ["section"]=> string(64) "dy-vellezerit-vrane-me-thike-te-riun-shkak-lidhja-e-motres-65827" }