'Dy vjet më parë kaloi reforma', Rama: Opozita po njësoj si atëherë. sa gjynah...

Publikuar tek: barometri, më 08:36 28-07-2018 'Dy vjet më parë kaloi reforma', Rama: Opozita po njësoj si atëherë. sa gjynah...

Përmes një statusi në rrjetet sociale, kryeministri Edi Rama kujton kalimin e Reformës në Drejtësi dy vite më parë.

Rama thotë se sot ka nisur pa ndalim “pastrimi i llumit”, teksa ironizon opozitën që “njësoj si atëherë i bien njëri gozhdës tjetri patkoit”.

“Fiks dy vjet më parë kaloi pas njëmijë qametesh Reforma në Drejtësi. Sot pastrimi i llumit të madh ka nisur pa ndalim. Ndërsa ata njësoj si atëherë i bien njëri gozhdës e tjetri patkoit dhe po njësoj SHBA-BE u kërkojnë t’i thërrasin mendjes. Sa gjynah për këdo i beson e dëgjon ende”, shkruan Rama në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044167041778564
array(1) { ["section"]=> string(80) "dy-vjet-me-pare-kaloi-reforma-rama-opozita-po-njesoj-si-atehere-sa-gjynah-129383" }