Dy zemra brenda një trupi, Olta Gixhari feston ditëlindjen më të veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:55 08-07-2020 Dy zemra brenda një trupi, Olta Gixhari feston ditëlindjen më të veçantë Olta Gixhari

Olta Gixhari ka festuar shumë pranvera të gëzuara, por padyshim kjo është ditëlindja më e veçantë për të.

Aktorja e njohur po feston ditëlindjen e parë, me një krijesë ëngjëllore brenda saj. Ky 34-vjetor është shumë special për të pasi ajo është në një pritje të ëmbël, ndërkohë që foshnja pritet të vijë në jetë së shpejti.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë publikon foto me barkun e rrumbullakosur.

“32weekspregnant dhe këto janë pushimet tona të fundit çift Për pak javë kryevepra jonë do të na ndryshojë jetën dhe ne mezi po e presim,”- shkroi aktorja pak ditë më parë në një postim në Instagram.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010189056396484
array(1) { ["section"]=> string(78) "dy-zemra-brenda-nje-trupi-olta-gixhari-feston-ditelindjen-me-te-vecante-213273" }