'Dybala me koronavirus', e përgënjeshtron gazetari: Është fake news, sapo e telefonova

Publikuar tek: sport, më 00:58 13-03-2020 'Dybala me koronavirus', e përgënjeshtron gazetari: Është fake news, sapo e telefonova Paulo Dybala

Mbrëmjen e sotme gazeta e madhe El Nacional raportoi se sulmuesi i Juventus Paulo Dybala është infektuar me koronavirus.

Por menjëherë ka reaguar gazetari i ESPN, Andres Agulla, i cili thotë se lajmi është i pavërtetë.

“Pas përhapjes së lajmeve se Dybala është me koronavirus, sapo e telefonova dhe është informacion i rremë. Ai është në gjendje shumë të mirë dhe të hënën Juventus do të kontrollojë të gjithë lojtarët”, shkruan ai.

zsdgfwergwegweg_copy.jpg

vfsdvgsdbvsdb.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099060535430908
array(1) { ["section"]=> string(88) "dybala-me-koronavirus-e-pergenjeshtron-gazetari-eshte-fake-news-sapo-e-telefonova-198463" }