Dyndja e tifozëve në ndeshjen Shqipëri-Turqi, makinat radhë kilometrike në superstradën e Lezhës

Publikuar tek: aktualitet, më 17:44 22-03-2019 Dyndja e tifozëve në ndeshjen Shqipëri-Turqi, makinat radhë kilometrike në superstradën e Lezhës Foto ilustruese

Trafik i rënduar paraqitet në këto momente në superstradën e Lezhës.

Mësohet se radha e automjeteve përgjatë superstradës në hyrje dhe në dalje të automjeteve është mbi 1 kilometër për shkak të dyndjes së tifozëve për të parë ndeshjen Shqipëri-Turqi.

Ndërkohë raportohet se policia rrugore është duke punuar për normalizimin e situatës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052129983901978
array(1) { ["section"]=> string(102) "dyndja-e-tifozeve-ne-ndeshjen-shqiperi-turqi-makinat-radhe-kilometrike-ne-superstraden-e-lezhes-157486" }