Dyshime për bombë pranë Prokurorisë Speciale, policia blindon Prishtinën

Publikuar tek: aktualitet, më 12:02 24-05-2019 Dyshime për bombë pranë Prokurorisë Speciale, policia blindon Prishtinën

Dyshimi për një bombë te Këshilli Gjyqësor dhe në Prokurorinë Speciale në Prishtinë ka ngritur në këmbë Policinë e Kosovës.  

Mediat në Kosovë raportojnë se rruga “Luan Haradinaj” ku edhe ndodhen këto institucion është bllokuar me shirita të policisë.

Ndërkaq, deri më tani nuk ka detaje, ndërsa zyrtarë të policisë janë shprehur se janë duke trajtuar informcionin që kanë marrë që prej orës 10:30.

pamje4-1-600x360.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.07105278968811
array(1) { ["section"]=> string(78) "dyshime-per-bombe-prane-prokurorise-speciale-policia-blindon-prishtinen-165537" }